Ondřej Zdráhal – Moje Čína

MojeCinaDnes vám představím stránku jednoho (podle mě šíleného) cestovatele. Pokud vás zajímá Čína, její kultura, literatura a jazyk, tak jste tady správně. Pokud potřebujete akademické znalosti, tak je zde najdete, ale pokud byste vlastní zážitky a poznatky z této země, tak jste tady úplně přesně. Ondřej totiž nejenom studoval (a studuje dál, prý je toho na několik životů) čínštinu a čínskou kulturu, ale nějakou dobu tam i žil a pořád tam několikrát za rok jezdí.

Pokud byste chtěli tohoto cestovatele potkat osobně, tak máte několik možností. V ČR kde tlumočí, překládá, pořádá přednášky a učí čínštinu nebo v Číně, kde vodí zájezdy pro Chinatours s českými turisty po nejkrásnějších místech Číny. Pokud ho nepotřebujete potkat, ale stačí vám jeho stránka na facebooku, tak neváhejte použít ten šílený odkaz dole a pokud tam budete, tak mu nezapomeňte dát like 😉

www: https://www.facebook.com/pages/Ond%C5%99ej-Zdr%C3%A1hal-moje-%C4%8C%C3%ADna/1414775355477780?fref=ts

 

Zobrazeno: 0

Napsat komentář