Kdo jsem

Moje webová adresa je: https://www.sskola.cz.

Jaké shromažďuji osobní údaje a proč je shromažďuji

Komentáře

Když návštěvníci přidají komentář na tento web, jsou shromažďovány údaje zobrazené ve formuláři pro komentář, dále IP adresa návštěvníka a řetězec user agent definující prohlížeč, což pomáhá k detekci spamu.

Službě Gravatar může být poskytnut anonymní řetězec vytvořený z vaší emailové adresy (nazývaný také hash), díky kterému lze určit jestli tuto službu používáte. Zásady ochrany osobních údajů služby Gravatar jsou k dispozici zde: https://automattic.com/privacy/. Po schválení vašeho komentáře je váš profilový obrázek viditelný pro veřejnost v kontextu vašeho komentáře.

Cookies

Pokud na naše stránky přidáte komentář, můžete povolit uložení jména, emailové adresy a webové stránky do cookies. Tímto způsobem se snažíme zvýšit váš komfort, když budete psát nový komentář už pak nebudete muset tyto údaje znovu vyplňovat. Tyto soubory cookies budou mít životnost jeden rok.

Vložený obsah z dalších webů

Příspěvky na těchto stránkách mohou obsahovat vložený obsah (například videa, obrázky, články atd.). Vložený obsah z jiných webových stránek se chová stejným způsobem, jako kdyby návštěvník navštívil jiný web.

Tyto webové stránky mohou shromažďovat data o vás, používat soubory cookies, vkládat další sledování od třetích stran a sledovat vaši interakci s tímto vloženým obsahem, včetně sledování interakce s vloženým obsahem, pokud máte účet a jste přihlášeni na danou webovou stránku.

Analytika

Cookies

Cookies se používají pouze k technickému rozlišení návštěvy od zhlédnutí (viz. Metodika měření). Na straně uživatele se ukládají do prohlížeče s platností 30 dní. Na straně serveru se ukládají s platností 30 minut od posledního požadavku.

IP

IP adresy se ukládají po dobu 5 dní. Nedochází k žádnému provázání na subjekt osobních údajů.
V případě, že jsou zobrazeny ve veřejných statistikách (nechráněných heslem), jsou adresy anonymizovány.

Zasílání novinek

V případě, že máte zájem o zasílání novinek a zadáte svůj e-mail do příslušného formuláře (a následně potvrdíte svůj zájem), pak se o vás uchovává e-mailová adresa. Nastavení, který den chcete dostávat informaci o novinkách a také analytické údaje o tom, jestli jste daný e-mail s novinkami otevřeli. Tuto službu zprostředkovává MailPoet (https://www.mailpoet.com/privacy-notice/).

Jak dlouho uchováváme vaše údaje

Pokud přidáte komentář, komentář a jeho metadata budou uchovávána po dobu neurčitou. Údaje jsou uchovávány za účelem automatického rozpoznání a schválení všech následných komentářů, místo jejich držení ve frontě moderování. Vaše e-mailová adresa a metadata o newslatterech (pokud jste o tuto službu požádali) budou uchovávány po dobu neurčitou.

Jaké máte práva?

Pokud jste zde přidali komentáře, můžete požádat o obdržení souboru s exportem osobních údajů, které o vás uchováváme, včetně všech údajů, které jste nám poskytli. Totéž, pokud jste se přihlásili do služby rozesílání novinek. Můžete také požádat o odstranění veškerých osobních údajů, které o vás uchováváme. Tato možnost nezahrnuje údaje, které jsme povinni uchovávat z administrativních, právních nebo bezpečnostních důvodů.

Kam posíláme vaše data?

Komentáře návštěvníků mohou být kontrolovány prostřednictvím automatizované služby detekce spamu, která může být umístěna v zahraničí. Vaše údaje máme pro výše uvedené účely a sdílíme je pouze se službami, které nám zajišťují dané funkcionality.