Jazyky-online.info

jazykyOnlineStránek, které pomáhají s učením (se) cizích jazyků není nikdy dost. Proto dnes přináším další takovou stránku. Najdete zde několik různých jazyků. Konkrétně to jsou angličtina, němčina, francouzština, španělština, ruština, čínština a japonština. Možná to někoho překvapí, ale je tady i čeština  😉

Najdete zde pro každý jazyk nějakou gramatiku, poslechy, slovníky, online testy, aplikace pro smartfouny a podobně. Pro každý jazyk je to samozřejmě jinak. Prostě dost našlapaná stránka. Doporučuji zkusit.

www: http://www.jazyky-online.info/

 

Zobrazeno: 23

Tento příspěvek má 2 komentářů

 1. Mgr. Dagmar Lanská

  Dobrý den,
  zběžně jsem se podívala na stránky španělského jazyka, zda bych je případně doporučila svým studentům. Bohužel vzhledem k častým a zásadním chybám ( pravopis, gramatika, interpunkční znaménka…), které jsme našla hned v první záložce , je nedoporučím.
  Mám lingvistické vzdělání a celý profesní život se jazyky zabývám, proto mne stále překvapuje, že je možné pustit tak „našlapané stránky“ (sic) bez ohledu na jejich kvalitu.
  Zdraví
  Mgr.D.Lanská

  1. Dobrý den paní Lanská,
   to, co jste napsala je přesně to, co potřebuji. Spousta stránek míří mimo mou odbornost a nedokáži je posoudit. Proto jsem vděčný za lidi, jako jste Vy, kteří napíší svůj názor. Ať už pozitivní nebo negativní.
   Děkuji a přeji hezký den
   Jindřich Zdráhal

Napsat komentář