Amikumu

Učíte se cizí jazyk a nemáte si s kým procvičovat? Pak je možná tato aplikace pro vás! Jde o sociální síť, kde si vyplníte profil (ve všech jazycích, ke kterým se přiznáte). O to tady totiž jde, přiznáte se tady jakými jazyky (a jak dobře) mluvíte, něco o sobě a můžete přidat i fotku/obrázek. Vyberete si jeden z těch „vašich“ jazyků a aplikace vám ukáže, kdo jím taky mluví. Ve verzi „zdarma“ vám to najde 100 nejbližších uživatelů. U každého se objeví jeho fotka, věk, pohlaví, jakými jazyky a jak dobře mluví, info které o sobě napsal a další dva podstatné údaje – vzdálenost od vás a kdy byl naposledy online. Přes aplikaci si s ním můžete napsat a domluvit se na osobním setkání. Přes chat můžete posílat jak text, tak i zvukovou nahrávku, obrázky, video, soubor a dokonce sdílet informaci o své poloze!

Služba se zatím buduje a rozrůstá. Nejdříve testovali Esperanto, ale v současné době jsou prý podporovány všechny jazyky včetně znakových. Je slíbeno, že tam nějak zapracují i zájmy a koníčky. Takže nebudete muset hledat jenom třeba svahilsky mluvícího člověka, ale například svahilsky mluvícího člověka, který by s vámi šel na fotbal 🙂
Samotný web sice není česky, ale aplikace má i ovládání v češtině. Ono, co si budeme vykládat web je nic moc a služba běží jen na mobilním zařízení, ale to vůbec nevadí.
Kdyby někdo našel v překladu chybu, dejte mi prosím vědět 😉

www: amikumu.com

Zobrazeno: 8

Napsat komentář