Tools for Educators

ToolsForEducatorVždycky když objevím stránku jako je tato, si říkám: „Doprčic, proč neučím angličtinu?“ Najde zde totiž řadu nástrojů na tvorbu pracovních listů a jiných pomůcek pro výuku cizího jazyka, třeba angličtiny. Co konkrétně zde najdete?

  • Osmisměrky – dokonce jsou zde předpřipravené sady obrázků jako nápovědy pro anglická slovíčka setříděné pěkně podle tématu. Ale samozřejmě si můžete napsat pouze texty a pak je to použitelné pro libovolný jazyk!
  • Kostky – vhodné pro výuku jazyka. Opět buď s předpřipravenými obrázky nebo jen s texty, které si dodáte sami. Kostky pak stačí vytisknout, vystřihnout a slepit.
  • Deskové hry – podobně jako předchozí buď s obrázky nebo s texty.
  • Křížovky
  • Bingo – tvořené ze slovíček.
  • Bludiště
  • Domino
  • Tvorba nejrůznějších certifikátů

a další věci, které se mi už nechtějí vypisovat.
Řekl bych, že se to bude hodit spíš pro učitele na základní škole, ale na druhou stranu proč to žákům trochu neozvláštnit i na škole střední?

www: www.toolsforeducators.com

Zobrazeno: 13

Napsat komentář