Nina English

Pokud (se) učíte anglicky, tak jste asi zaregistrovali tento web / stránku na facebooku. Jedná se o super zdroj informací o angličtině.

Jestli jsem to správně pochopil, tak se Nina a další lektorky a lektoři sdružení na tomto webu věnují výuce angličtiny, pořádáním setkání a kurzů. Na těchto kurzech jde jak o angličtinu, ale hlavně o zábavu a o to, aby lidi ztratili ostych mluvit anglicky a začali mít tu angličtinu rádi! Osobně si myslím, že tato změna v myslích pomůže lidem víc než měsíc biflování slovíček 😉

Nezmínil jsem se ale o dvou důležitých věcech. První z nich je ta, že Nina cílí hlavně na ženy, slečny a dívky. Chápu, že v čistě ženském kolektivu se bude mluvit víc a úplně jinak, než kdyby tam byli i muži. Mají podobné zájmy a navíc tam bude panovat asi i uvolněnější atmosféra.  

Co zbývá nám mužům? Možností je víc. Pokud cítíte, že toto je přesně pro vás, tak se dá domluvit na individuálních lekcích nebo třeba jít na webu na záložku Blog a tam najdete spoustu zajímavých článků plných informací, rad, tipů a odkazů na další zdroje. A to je ta druhá věc kterou jsem chtěl zmínit – je to skutečně super zdroj informací a užitečných článků.

wwwhttps://ninaenglish.cz/
facebookhttps://www.facebook.com/NinaEnglishCZ/
Instagramhttps://www.instagram.com/ninaenglish.cz/

Zobrazeno: 5

Tento příspěvek má 2 komentářů

  1. Ivush

    Tak nevím, na zmíněném FB Niny žádné extra informace o AJ nenalézám, spíš jen její promo a nabídku kurzů. Proč o ní píšete? Navíc s učením bez učebnic taky neobjevila Ameriku. To dělá snad už většina lektorů.

    1. Zmiňuji se o ní proto, že na jejím webu jsou články, které si čtu a které mě zajímají a myslel jsem, že budou zajímat i ostatní. Informace o jejích stránkách ke mě přichází přes její FB.
      Nikde nepíšu, že by někdo objevoval Ameriku. Prostě jenom upozorňuji na to, co se mi líbí a co považuji za zajímavé. Teď mi přišla zajímavá Nina, příště to bude zase někdo jiný. Jenom se omlouvám, ale jsem strašlivě líný a nepíšu vždy hned o tom o kom bych chtěl. Tento web mi čekal ve frontě taky už nějaký ten rok.

Napsat komentář