Excel – Petr Voborník

Pokud (podobně jako spousta dalších lidí) bojujete s Excelem, tak byste měli zpozornět.

Následující odkaz vás přesune na výuková videa pana Petra Voborníka, kde najdete víc než 5 hodin plných informací a ukázek toho, jak používat Excel.

Návody jsou rozděleny do 11 videí a navíc každé video má v popisku klikací seznam toho, co se v něm předvádí. Takže si každý může vybrat přesně to, co potřebuje.

www: www.youtube.com

Zobrazeno: 17

Tento příspěvek má jeden komentář

  1. Dušan Stančík

    Pan Vobornik, chcem Vám poďakovat za Váš čas ohľadom excelu. Som úplný začiatočník, učím sa podľa vašich videii. Sú ozaj skvelé a jednoducho povedané a tak to ma byť. Často sa dozviem len banalne veci a pritom tak skvelé. Ak by som sa mohol niečo spýtať, čo by som ozaj nevedel, mohol by som? Veľmi by mi to pomohlo. Nie cele lekcie. To je jasne. Len keby niečo. Ďakujem Stančík

Napsat komentář