CodeCombat

CodeCombatChcete procházet podzemím, lesem, pouští a spoustou jiných prostředí v různých misích? Zabíjet příšerky, sbírat krystaly a dělat spoustu dalších činností?
Pokud ano a ještě byste se k tomu chtěli naučit programovat, tak neváhejte!
CodeCombat vám splní všechno, co jsem psal v úvodu. Jenom jsem se ještě nezmínil o tom, že svou postavu budete ovládat za pomocí programu, který musíte napsat. V průběhu si můžete dokupovat vybavení, díky kterému budete moct používat další a další „příkazy“.

Například „základní boty“ umí moveUp, moveDown, moveLeft a moveRigh, asi tušíte, co to dělá, že?
Můžete si ale koupit boty, které místo toho umí moveXY 😉

Máte rádi multiplayer? To je dobře, najdete zde mise, kde se utkáte i s ostatními hráči!

Rád bych upozornil, že tato „hra“ je prudce návyková. Hra je zdarma, ale pokud do ní chcete bonusové úrovně, lepší předměty, … tak musíte platit. Nicméně to není nutné.

www: codecombat.com/

UPDATE 6. 9. 2016

Rád začínám nový školní rok šokem (a programováním) a tak opět rozjíždíme i CodeCombat. Jenom mi tam od loňska změnily nějaké úrovně a podobně. Proto to budu opět procházet znovu. Ale rád bych někde uchoval vzpomínku na svou „postavu“ a tady je vhodné místo 🙂

Byl jsem na 23 úrovni.
cc2

A měl jsem docela slušné vybavení.
cc1

To jen aby mě žáci věřili 🙂

Tento příspěvek má jeden komentář