Nechybujte

NechybujteLingea s.r.o. je firma, kterou asi znáte díky papírovým, ale i elektronickým cizojazyčným slovníkům. Velmi mě potěšilo, že se vrhli i na náš mateřský jazyk a zřídili tuto webovou stránku. Kde můžete najít slovník současné češtiny, slovník českých synonym a taky pravidla českého pravopisu a to všechno zdarma…

Doplněno 24. 11. 2015
Aktuálně (informace z 24.11.2015) jsme spustili novou verzi přizpůsobenou i na mobilní zařízení. Zde si mohou děti i dospělí pohotově ověřovat pravopis, vyhledávat výstižnější výrazy či významy slov, která nejsou zcela jasná. Zkrátka je to místo, které při práci s běžnými i odbornými texty správně poradí a pomůže.
Nechybujte.cz obsahuje:

Ovládání je jednoduché, ve slovníku češtiny jsou nově stovky obrázků zvířat, květin i běžných věcí a také tematické okruhy. Mysleli jsme tím na děti, žáky a doufáme, že stránky budou pro ně přitažlivější a že se sem rádi budou vracet.

www: http://nechybujte.cz/

Tento příspěvek má jeden komentář