DUM.rvp.cz

rvpMožná znáte metodický portál rvp.cz možná ne (bude o něm nějaký další příspěvek). Na tomto portálu je sekce DUM. Kdo nezná zkratku DUM, tak to znamená Digitální Učební Materiál a přesně o to jde. V této sekci najdete nejobsáhlejší sbírku výukových materiálů na českém webu. Řazení podle typu školy a předmětů je samozřejmost. Navíc u každé DUMky je hodnocení a možnost psát komentáře (stejně jako na našem webu).

Nechme za tuto stránku promluvit čísla (aktuální k 21. 10. 2013):

  • 26,84 GB v 8574 učebních materiálech,
  • dalších 139 materiálů je právě hodnoceno,
  • 9870 registrovaných uživatelů, z toho
    • 1286 autorů,
    • 119 recenzentů,
  • nový učební materiál vložen průměrně každé 4 hodiny,
  • 598915 zobrazení učebních materiálů za posledních 30 dnů.

Jediné, co k tomu můžu říct je … prostě to zkuste.

www: http://dum.rvp.cz/index.html

 

Zobrazeno: 225

Napsat komentář