Clipboard

clipboardDnes bych rád představil zajímavý nástroj. Je vhodný na sdílení a zasílání textů. Princip je velice jednoduchý. Do okna napíšete text, kliknete na tlačítko a dostanete adresu, kde ten text najdete. Žádná registrace, žádné otravování. Neumím si to představit jednodušeji.
I přes úžasně jednoduchý koncept zde najdete spoustu možností. Posíláte kus programu? Tak si vyberte v jakém jazyce a budete jej mít i naformátovaný. Když už jsem nakousl formátování, tak se musím zmínit o Texy (nevím, jak se to skloňuje, tak to raději neskloňuji). Díky této vychytávce můžete text i docela slušně naformátovat nebo do něj přidat i nějaký ten matematický vzorec. Něco jako můj oblíbený markdown.
Navíc můžete zadat heslo, které je třeba vložit pro zobrazení textu. Taky si můžete u textu nechat zobrazit váš e-mail nebo webovku.
Úplně mě ale dostalo, že můžete nastavit „trvanlivost textu“ to znamená, jestli má text vydržet jen určitý počet přečtení, nebo určitý počet minut / hodin / dnů. Takže můžete udělat „sebedestrukční“ vzkaz.

www: www.clipboard.cz

Zobrazeno: 4

Napsat komentář