Bylinky pro všechny

BylinkyNašel jsem nádherný web, kde se dozvíte snad všechno o léčivých rostlinách (=bylinkách). Jaké mají účinky, jaké jsou v nich látky. Jak je používat, jak je nepoužívat, jak je sbírat, jak je sušit. A taky spousta receptů na různé léčivé čaje, masti, tinktury… No a taky spoustu receptů, jak z nich vařit 🙂
Velmi mile mě tento web překvapil tím, že informuje o věcech o kterých by (podle mého názoru) EU a „západní civilizovaný svět“ nejraději mlčel.
Navíc to není anonymní web, ale pan doktor Mlčoch se k němu hrdě hlásí.
www: http://www.bylinkyprovsechny.cz/

Zobrazeno: 20

Tento příspěvek má 3 komentářů

 1. Jarka Volková

  Višňová mast!!! NE ICHTIOLOVÁ!!
  Vždy! Všechno vytáhne a hojí, namazat vždy přes noc až se to začne Hojit. Úspěšně to používáme už několik generací na všechno a na všechny Jarka

 2. Dana Haspeklová

  Dobrý den – omlouvám se, nevím bylinku, ale určitě můžu doporučit v životě několikrát úspěšně použitou „černou“ mast. Možná existuje i od jiného výrobce a s jiným názvem, ale momentálně ji mám doma jako ICHTOXYL (Ichtammolum). Nevím, jestli už jste nemusel věc řešit jinak. Mě se v minulosti osvědčilo dát vyšší vrstvu masti, gázu, překrýt obinadlem a nechat působit např. přes noc a pak vyměnit. Tahle mast opravdu dokáže vytáhnout ledacos.
  Přeji, ať se podaří! Dana

 3. Milan

  Hnisa mi prst u nohy a chtěl bych vědět co za bylinku mi ten hnis vytáhne s pozdravem Milan

Napsat komentář