Windyty – nádherná předpověď počasí

Dnes vám chci ukázat velmi hezkou a názornou stránku. Pokud chcete vidět počasí (včetně nějaké předpovědi) tak se podívejte na tyto stránky. Nikde jsem neviděl, že by počasí (a třeba teplota, tlak a podobně) bylo takhle krásně vidět. Zkuste se přiblížit nebo vzdálit ať vidíte v jakém rozsahu to zná aktuální situaci.

Tady v okně je to jenom takové mrňavé. Když ale skočíte k nim, tak to budete mít přes celou obrazovku. No a sami určitě prozkoumáte, co to vlastně všechno umí 😉 Věřím že se to může hodit jak přípravu dovolené nebo školního výletu, ale i do výuky.
Tak si třeba zkuste přepnout na „tlak“ a sledujte, jak se ten vzduch hýbe a jaký na to má tlak vliv 😉

www : https://www.windyty.com

Zobrazeno: 2 920

Tento příspěvek má 6 komentářů

 1. Pankrác

  jsem zvyklý na německý radar, podle něho si dělám předpověď už 12 let, ale maximálně na 24 hod., podle zkušeností ne každá předpověď vyjde a pozor na na víc dní beru jen jako orientační, pokud se něco na nás řítí aje to už v Čechách dokážu odhadnout docela přesně kdy to příjde, dělat prognozu když je bouřka sebevětší nad Bavorskem nemá cenu, už mnohokrát se stalo že se mraky nedostanou přes Šumavu, uhnou na západně a kolem Aše projdou za Krušnými horami, pak zmizí kolem Dráždan do Polska.

 2. Petr Říha

  Dnes 6.5. 2017 v 18:00 dle Windy v Praze déšť 1.1mm,mrak deště přes celé Česko. V Praze v reálu slunečno po mračnu ani vidu – viz meteoradar.cz

  1. Pavel

   Stejná zkušenost, vizualizace sice vypadá efektně, ale když srovnám skutečnost s např. radareu.cz, tak windy je absolutně vedle.

  2. Já nevím. Osobně Windyty používám jen jako ukázku. Na předpověď počasí používám yr.no 😀

 3. Jiří

  Rád bych věděl kdy bude ke stažení toto počasí do windowsu 10. Děkuji

 4. jiří

  Rád bych věděl kdy toto počasí bude ke staženi do windowsu 10.Je suprové.

Napsat komentář