Pablo

pabloNedávno jsem objevil tento jednoduchý a úžasný nástroj na tvorbu fotopříspěvků na sociální sítě. Prostě takový ta moudra, která na nás občas vyskočí na facebooku a podobných.
Můžete použít několik šablon a spoustu předpřipravených obrázků zdarma (s vyřešenými licencemi).
Chtěl jsem tento nástroj vyzkoušet a využít, proto jsem na školním facebooku zadal domácí úkol na prázdniny. Nepopírám, že jsem se nechal inspirovat jedním Italským učitelem a příspěvkem, který obíhal sociální sítě loni.

našem školním facebooku se bude každý den prázdnin zobrazovat jedno „moudro“.

Věřím, ale že najdete i jiná uplatnění pro tento skvělý nástroj.

www: pablo.buffer.com

Tento příspěvek má 2 komentářů

1. Marie Braunová

Vážení, jsem ráda, že jsem vás objevila. Budu vaší věrnou sledovatelkou, je mi totiž 73 let a všechno mě zajímá. Takže jen pomáhejte ke vzdělanosti lidí, je to tolik zapotřebí. Podle mne je to takové zdravé semínko k samostudiu, informacím i opakování, cvičení paměti. Věřím, že zde nebudou tendenčně zkreslované informace. Mohou být ta školní témata prospěšná i žákům a studentům, kteří třeba dlouhodobě onemocní a nemusí ustrnout po dobu nepřítomnosti ve škole. Jen tak dál. Děkuji.