MS Office – ať pracuje za vás

lasakovi-officeZ nějakého, pro mě nepochopitelného důvodu jsem zde zapomněl zmínit tuto úžasnou stránku. Najdete tady návody a rady, jak řešit běžné i docela specifické problémy v prostředí Microsoft Office. Hlavní důraz na této stránce kladou na program Excel, ale najdete zde rady i pro ostatní programy (Word, PowerPoint, Access, …).
Přiznám se, že s Excelem pracuji docela často a myslím si o sobě, že ho používám na docela zajímavé a pokročilé projekty. Na druhou stranu si uvědomuji, že Excel je tam silný a komplexní nástroj, že z něho používám jenom několik málo procent. Pokud se potkám s problémem, který neumím řešit, tak tahle stránka je první místo, kam se dívám. Myslím si totiž, že na své si tady přijdou jak začátečníci, tak i pokročilí uživatelé (a to nejenom Excelu).
Všechno je zde zdarma a jako bonus tu můžete zdarma získat i e-book, který vás provede začátky Wordu, Excelu a PowerPointu.
 
www: http://office.lasakovi.com/

 

Zobrazeno: 2

Napsat komentář