Technická a přírodovědná laboratoř

By | 15.2.2016

UTBlaboratorJako malého mě velice zajímalo “PROČ?”. Postupně jsem dostával odpovědi. Některé z nich ve mě touhu dozvědět se proč pomalu dusily. Naštěstí jsem v tomhle pořád jako malé dítě a pořád se ptám “Proč to?” a “Proč ono?”. Pokud vás touha zjišťovat proč svět funguje tak jak funguje neopustila a nebo ji chcete znovu objevit, pak by vás měl zajímat tento nenápadný web.
Nejprve se zde rozhodnete, jestli chcete zjišťovat jak je to s tím světem na úrovni základní nebo střední školy.
A s rozhodováním ještě není konec. Opět se musíte rozhodnout, jestli se chcete podívat do nádherných publikací, které příjemným způsobem pomáhají zvídavým myslím odpovídat na nejrůznější přírodovědné nebo technické otázky nebo raději na nějaké to zajímavé video…

Shrnuto a podtrženo:
Najdete zde úžasné materiály ve formě knih, komixů a videí. Je to zpracováno na takové úrovni, že to ani nedokážu popsat, to se prostě musí vidět!

www: laborator.utb.cz

(Počet shlédnutí: 263)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.