Tablety do škol

By | 22.6.2015

TabletydoskolTak nějak programově nevěřím projektům z EU, ani projekt “Tablety do škol” na tom není jinak. Ale těmto projektům se nedá upřít, že mají zajímavé výstupy. Některé jsou použitelné i pro školy/učitele/žáky nezapojené do projektu. Průšvihem bývá to, že se o nich málo ví. Dnes bych proto rád představil tuto stránku.
Se zaváděním tabletů do škol souvisí také to, že žáci a učitelé by je měli umět využívat. Je řada hezkých aplikací a využití (nejen tabletů) a tak je dobré o nich vědět a to si vzala za cíl tato stránka. Najdete zde záznamy z proběhlých webinářů a spoustu videonávodů na nejrůznější programům (MS Office, Camtasia studio, …) a nástrojům (Twitter, QR kódy, …).
A víte co? Běžte se tam sami podívat:

www: http://www.tablety-csystem.cz/

(Počet shlédnutí: 244)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.