Rozeslat

By | 12.10.2015

RozeslatRád posílám rodičům a žákům SMSky. Nikoho tím (doufám) neotravuji, přečtou si ji, až na to mají čas a navíc si nic nemusí zapisovat. Všechno mají ve zprávě.
Tato stránka umožňuje rozesílat hromadné SMSky zdarma. Možná se to zdá divné, že je v této době něco zdarma, ale je to tak. Tento projekt pro učitele, žáky a rodiče provozují Enti.
Použití je jednodušší než by se mohlo zdát. Učitel se zaregistruje tím, že do systému zadá své jméno, příjmení a školu, kde učí. Pak si založí “třídu” – to je skupina lidí (žáků a nebo rodičů) kterým se mají posílat zprávy. Do této skupiny musíte lidi pozvat.
Sdělíte jim číslo, které musí poslat jako SMSku (za normální poplatek pro SMSky) na určité číslo. Dokonce se tato “pozvánka” dá poslat na e-mail nebo na telefonní číslo. Pro případ, že toto chcete představit rodičům na rodičáku, tak můžete přímo ze systému promítnout informace přes dataprojektor. Mají to nachystané v přehledném obrázku.
Služba je zajímavá tím, že rodiče nevidí telefonní číslo učitele a naopak.
Další hezkou vlastností je to, že si můžete naplánovat, kdy SMSku poslat.

www: rozeslat.com/index