PhET – sbírka apletů (a to i v češtině)

PhETNa této stránce najdete ohromné množství apletů (interaktivních animací) do předmětů:

Pokud použijete odkaz z tohoto článku, tak se dostanete do sekce přeložených apletů. Pokud vám nevadí angličtina a přepnete na ni, tak je zde ještě větší množství apletů. Doporučuji učitelům/žákům aby zkusili zjistit, jestli tady není něco, co by se jim mohlo hodit. Pro učitele jsou tady i metodické příručky a rady do výuky. Ona totiž jedna názorná ukázka vydá za několik stran textu…

www: http://phet.colorado.edu/cs/simulations

(Počet shlédnutí: 844)

2 thoughts on “PhET – sbírka apletů (a to i v češtině)

  1. Jiřina

    Dobrý den mně zaujali videa jsou učíná a zabavá pozdravem Jiřina Cihanová

    Reply

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.