Kalkulačky na Intemodino

IntemodinoMožná jste už někdy zanadávali na to, proč někdo nevymyslel nebo nenaprogramoval kalkulačku, která by uměla pracovat se zlomky a porovnávat je. Nebo řešit kvadratické a kubické rovnice nebo soustavy rovnic. Už nemusíte nadávat stačí se podívat na tuto stránku a najdete zde spoustu specializovaných kalkulaček (jako že každá umí jen několik málo operací, ale zase je umí dobře). Jinak kalkulačky jsou webové, takže nic neinstalujete 😉

Takže se můžete těšit na tyto kalkulačky:

Je to málo? Tak pak tady jsou ještě generátory:

A převodníky:

Kromě toho jsou zde ty výpočty i vysvětlené a to včetně postupů!!!

www: http://www.onlinetools.intemodino.com/cz/

 

(Počet shlédnutí: 1481)

One thought on “Kalkulačky na Intemodino

  1. Daniel

    „Nelze poskytnout bezpečné připojení.“ :/

    Reply

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.