Dict.com – slovníky

By | 24.11.2015

dictUž jsem psal o tom, že firma Lingea s.r.o. je známá díky svým slovníkům. Na adrese www.dict.com najdete aktuální překladové slovníky pro 30 jazyků. Na portálu si uživatel může zvolit svůj nativní jazyk, u světových jazyků jsou k dispozici i praktické konverzační fráze. Najdete zde i řadu méně užívaných jazyků, se kterými se ale u nás setkáváme jako např. polština nebo slovenština, i řadu jazyků exotičtějších, jako turečtina, japonština, korejština nebo čínština. Jedná se o pomůcku vhodnou také pro žáky cizince.

Pokud by vás ale zajímala spíše čeština, tak se určitě podívejte na článek o nechybujte.cz

www: www.dict.com

(Počet shlédnutí: 217)

One thought on “Dict.com – slovníky

  1. Pingback: (S)Škola | vzdělávání on-line | Nechybujte

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.