Pomozte mi

Upozorněte na tento web

Pokud mi chcete pomoct, tak se nebojte na své stránky umístit náš banner:

SŠkola

nebo

SŠkola

nebo pokud si myslíte, že jsou strašné, tak mi klidně můžete nějaký ten banner vyrobit 😉

2 thoughts on “Pomozte mi

1. Veronika

Dobrý den,

pracuji jako učitelka ve školce. Doposud jsem vystudovala střední pedagogickou školu, UJEP v Ústí a UK v Praze, vše obor učitelství pro mateřskou školu.

V budoucnu by mě velmi zajímal nějaký kurz managementu a legislativy – v této oblasti mám pouze základní znalosti. Nikdo neví, co bude v budoucnu a třeba bych chtěla jednou nějaké školce i velet jako pani ředitelka.

Ráda bych se zeptala, zda nabízíte nějaké kurzy managemetu a legislativy pro učitelky (ředitelky) MŠ. Jak by byl takový kurz dlouhý? Kolik by vyšel finančně.

Mnohokrát Vám děkuji za Vaši odpověď.

S přáním hezkého dne Veronika Lokajíčková

1. Jindřich Zdráhal Post author

Dobrý den,
      bohužel toto jsou stránky soukromé osoby (mě), kde shromažďuji odkazy na výukové stránky, takže osobně žádný takový kurz nepořádám a vzhledem k tomu, že učím na SŠ, tak ani o žádném nevím.
      Zkuste projít internetové stránky univerzit. Víc vám asi neporadím.
      Hezký den a přeji hodně štěstí při hledání

Jindřich Zdráhal